ratava

Proc pada kurz libry…?

…je evropska mena silna/slaba jen diky clenstvi v EU? Nakolik by se zmenil (pravdepodobne) kurz koruny v podobnem pripade?

Nejlepší odpověď
xxx3

jakékoli hospodářské turbolence se podílejí na kolísání měny. Je celkem pochopitelné, že současná situace, tedy to, že v podstatě nikdo neví, co přesně se bude s Británií dít, se prostě musela nějak projevit. S korunou by to patrně bylo podobné.

Další odpovědi
Drap

Nelze určit předem. Vše záleží na odhadu a zájmu spekulantů