mandat

Proč otázky s tématem Sex nejsou zařazeny na hlavní stránce mezi nejnovější otázky?

Nejlepší odpověď
quentos

Protože na tento server chodí i velmi malé děti. Bývalo tomu tak kdysi, že otázky tohoto typu na hl. stránce byly, ale admin to upravil z výše uvedeného důvodu

Další odpovědi
led

Zákon na ochranu nezletilých platí aj pre internetové stránky, nielen pre predajné stánky.