Zlatý

Proč otázka ohledně goril je nevhodná ?

Cítí se snad někdo jako gorila a považoval to za útok na svou osobu ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

otázka sice nebyla položena podle pravidel, které jste museli potvrdit http://www.odpovedi.cz/… ... ale hlavní důvod proč zmizela je ten, že ji nahlásil jako závadnou sám autor otázky "fcoop" a jakožto zlatý jsou otázky jím nahlášené ihned schovány ...

jen tak pro info, než tady zase začnete nadávat na nějakého mazala, jak máte ve zvyku ...

Další odpovědi:

Zlatý

Pro >odik<. I když s dovětkem obecně souhlasím,první věta za čárkou by měla pokračovat,"které jsme (ne jste) museli potvrdit. Na stránkách jsi zaregistrován stejně jako my ostatní,tady se vším všudy. Nic na tom nemění ani fakt,že jsi spolutvůrcem "nových,lepších?" (technicky) stránek.

Zlatý

Smáznul jsem si jí sám,jednoduše i proto,že bych si dost nerad přečetl nějaké vtipné odpovědi. Daly by se čekat.
Mimochodem - bylo by fajn,kdyby se takto promptně vysvětlovala všechna ta zoufalá mazání.

Zlatý

Diskuze k otázce

Zlatý

Drap

Díky za objasnění. Otázka se mi zdála i zajímavá , než jsem stačil odpovědět, tak byla pryč.

Zlatý

Pro Tom004
Když už tak mohutně kritizuješ text Odika a přitom je všem jasné jak to myslel, zamysli se sám, zda tvoje NEODPOVĚĎ nepatří "čirou náhodou" do diskuze. Viz tebou zmíněná pravidla :-D.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.