babča

Proč opadává silně Benjamin?

Mám tuto rostlinu už mnoho let a letos začala asi před měsícem opadávat.

Nejlepší odpověď
www

Může to být změnou pěstebních podmínek, malým kořenáčem (nedostatek živin).. Nemá rád studený průvan, málo světla, přelévání ap.

Zdroj: www.ceskestav­by.cz/poradna/fi­cus-benjamina-opadava-3138.html

Další odpovědi
hanny 2

Taky mě opadává – může to být i suchým vzduchem,je dobré listy rosit vodou z rozprašovače,když to 2× za týden udělám,tak se to zlepší,těch lístků tolik neopadne a nežloutnou.

Drap

Netuším. Ale kategorie v které je otázka zařazená, je přímo skvělá.

Banshee

Zvláštní – tohle by mě taky zajímalo, tak krásně mi celou dobu rostl.