hela

proč opadaly poupata na vánočním kaktusu

nepřemísťovala jsem ho nikam pouze zalila a druhý den byly poupata opadané kde jsem udělala chybu

Nejlepší odpověď
hanulka11

pokud jste si jej koupila a přinesla domů …zareagoval na tuto změnu

někdy stačí když ho pootočíme nebo je přelitý …zalejvejte opravdu hodně hodně málo ,úplně stačí jednou za 14 dní i za dýl podle teploty místnosti a hlavně nesmí být v průvanu, neotvírat na něj okno

Další odpovědi
anonym

Pokud můj vánoční kaktus nasadí na květ, tak ho nezálévám, až vykvete, tak trošku vody po třech-deseti dnech mu naleji do misky a ještě se nestalo i když jsem jej přemisťoval s velkými slunečními rozdíly, aby shodil poupata či květy