Avatar uživatele
anonym

Proč oni poskytují slevy jen dětem, studentům a důchodcům?

Já chci také slevu. Nebo dělník – činóglař je odpad společnosti? Proč činóglařům nedají také slevy na jízdné, na vstupné??? Zajímá mě to.

Viz.: http://www.hrad­velhartice.cz/cz/ce­niky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst před 5101 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

já chci slevu na všechno

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Můj názor je ten, že teoreticky děti, studenti, důchodci, … jsou považováni za nevýdělečné, čili méně majetné.
A aby návštěvnost bylo co nejvyšší, takto je podporují.
Podobně jako rodinné slevy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Tohle je moje již letitá hádka. Proč důchodcům přidávají důchod a zaměstnancům ne? Copak zaměstnancům nezdražují elektřinu, plyn, potraviny?
Ano slyšel jsem odpověď, že my jsme dva (jako já a manželka), ale když je manželka bez práce nebo matka samoživitelka, tak je na to člověk sám a stejně mu nikdo nepřidá, ale důchodci ano.
A pokud bych si chtěl víc přivydělat, tak mám smůlu, protože raději vezmou toho důchodce za kterého nemusí platit pojištění. Tak kde je ta rovnoprávnost????? Toť moje neslušná oidpověď, která je vlastně otázkou na tvou otázku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

A to Vás trápí?Zatím to tak bylo vždy: děti, důchodci,studen­ti.To bych taky mohl puknout vzteky,že některé kraje neplatí příspěvky v lékárnách ap.Ale důchodci platí za zdraví a tvrdě.Děti i studenti.
A to si počkejte na rozhodnutí po volbách!
Ať je rozhodnutí jakékoli,nikdy se nezavděčíte všem.To myslím vážně!!!

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek