Proč odpovídáte na něco ,co vás rozčiluje?

Někteří lidé zde odpovídají jen z důvodů čistě prozaických a někteří z vypočítavos­ti…Jsou také lidé ,kteří nerozumějí všemu a jsou dobří jen v některých oborech. A nenašli odpověď v již zodpovězených. Bohužel ne všichni jsou obdařeni jako Bad.

Nejlepší odpověď
magicm18

Čauky ahojky anonime,neodpovidam ani z duvodu prozaickych,ani z vypocitavos­ti.Faktem je ze BADA neznam.Reknu na rovinu :pokud vim odpovim,tzn.pomuzu ,poradim a samozrejme se i poucim.Opravdu jsou nektere odpovedi poucne i k inspiraci­.Vis,nekdy se dozvim spoustu zajimavych veci.

Další odpovědi
ReHu

Náš milý anonyme. Já také neodpovídám z čistě prozaických důvodů či z vypočítavosti. Jednoduše když vím, poradím, nebo napíšu svůj názor. Je to normální???

Miroslavst

i nalezená odpověď je odpověď. Pro tazatele to je snad dobré, když už je „líný“ si najít odpověď sám.
Proč by mě rozčilovalo, je to svobodná volba. buď odpovím nebo ne.