zjentek

Proč odpovědi na jinejch serverech tak trvaj?

..tady se na něco zeptám a odpověď mám prakticky hned ..a na jinejch webech, kde se taky sdílej znalosti, to kolikrát trvá jak byk(bejk)
.. a to ani nepíšu o tom, že i když jsou prázdniny, tak to stejně odsejpá ..chápete?

Nejlepší odpověď
Löwe

Asi tam mají odpovídající pomalejší internetové připojení.

Další odpovědi
mosoj

Ty myslíš, že okamžitá odpověď je zárukou kvality ?

setapouch

Diskuse mohou byt moderovane, tj. otazka/odpoved musi byt schvalene moderatorem, nez se zobrazi na webu.

ReHu

Asi ty jiné weby nejsou tolik zajímavé či oblíbené a lidi nejsou na stránkách tak často. Třeba furt 🙂

Drap

Příčin může být celá řada. Vezmi si například poradna.cz. Před časem to bylo velmi dobře se rozbíhající forum. Spousta lidí z těchto stránek tam chodila více než sem. Velice si to chválili. Bohužel, než se to stačilo pořádně rozjet, stala se poradna poradnou jednoho muže /původně záříval i na Odpovědích/ Tomu se sice podařilo několikrát změnit grafickou úpravu a celou koncepci původní poradny. Ti stálí to již dávno vzdali a celá poradna je o ničem. Žádná z těchto stránek nestojí a nemůže stát jen na náhodných příchozích. Díky tomu, že zde je i jistý kmenový základ lidí, dostáváš odpověď převážně okamžitě,.