Proč odešli odbornici, lidi se znalostmi?

Tato poradma mi pïchla, velmi silně.

Nejlepší odpověď
klumprt

Těžko říct. Mě občas trochu deptá, když vidím úplně blbou odpověď, která je hodnocená nejlíp a poskytnu místo ní nejlepší odpověď, jakou umím a nikdo si jí nevšimne.

Další odpovědi
led

„Proč odešli odbornici, lidi se znalostmi.“ Odišli všetci? Naozaj neostal žiadny odborník, žiadny človek so znalosťami? No ale, veď to je hrôza… keby to bola pravda.
Život, to je pohyb,
ľudia prichádzajú, ľudia odchádzajú, aj odborníci…
tu sa pozastavím na slovíčko,
odborník, podobne, ako každý iný človek, má v sebe zabudovaný barometer záujmu o jeho prácu, o jeho samotného (jeho ješitnosť, či sebaúctu), konfrontovaný s jeho vlastným záujmom.
Mnohý, ak zbadá prekážku, hľadá spôsob ako ju obísť a dostať sa ďalej,
mnohý práve naopak, snaží sa prekážku prekonať aj za vyššiu cenu
a mnohý si sadne a čaká a čaká,
mnohý vráti sa späť a ide inde…

Co je tam a co je zde,
Kde je tam a kde je zde,
zvědavě se ptám všech
Já lietam si jak ten ptáček ,
jednou tu a jednou tam
něco najdu pod zobáček
a pak zase tam a zde
z plna hrdla si zazpívám
Pro mě je tady, kde právě jsem
a tam, to je, kde zrovna nejsem

Kdo chce podělit se se znalostmi
lidem, toužící po vědomostech
nedbá, jestli své zrnka znalostí trousí
jednou tu a jednou tam
vždyť hladu po vědomi je všude dost
a tak jako u chleba, nejprve kůrku učení
musí hladovci překonat,
k tomu dopomáhej mu, ne Bůh,
ale ten, kdo pomoci opravdu chce,
ten nezištný odborník

badisko

Tak se podivej tam ne ?…Proc ?…No to je jednoduche dnes se to resilo …duvodu je vice …nelidsky pristup …deb*lni otazky …mazani otazek …
krasne to popsal nocni ptak .....cituji

Budeš chodit do hospody, kde točí mizerný pivo? Těžko, když budou mít jinde lepší a bude tam i příjemnější prostředí

Moc se omlouvam S …ale nemohl jsem to zde neprenest …mas naprostou pravdu .....!!!!
Doplňuji:
Jsem zvedav …zda tady zapusobi jako vzdy cenzura.....

jmhad

A také kvůli některým stupidním odpovědím „rádoby odborníků“. Tenhle web je pro mnohé vlastně honba za nějakými body a hodnostmi za každou cenu.

Mc Merkurion

na to se jich asi budeš muset zeptat jinde…
Doplňuji:
…třeba jim taky vadilo,že když člověk odpoví na otázku,dá si s tím práci,tak pak přijde mazal,a vše je fuč (kašlu na body,ale ta práce s tím,kolikrát to hledáš,jo,i se něco při tom dovíš,ale…)…

zjentek

kdo odešel? :o

zjentek

klumprt, nevěš hlavu, že tvá nejlepší odpověď je horší než blbá ,) ..já mám to samý ..dělám světu službu v tom, že poskytuju úplně nejlepší odpovědi, jaké umím, no a voni (jako svět) chtěli slyšet ty úplně blbý reakce, takže je (svět) většinou jenom naseru :o

badisko

Jooo a za me… jeste funkcnost stranek.....!!!..