trenkyvkině

proč odchází čaroděj ?????

můžete slavit trojmo já jsem se rozhodl odejít taky,jsem energický,sportovně založený muž a jen tak se odradit nedám,ale taky si myslím,že jsem se spletl ve smyslu zaměření,neboť otázky položené od několika pár jedinců tady mě fakt zarazilo a nevěděl jsem zda-li jsem tedy jako mentál já,nebo co,ještě víc mě však dojalo,že na ně někdo i odpovídá,mám vysokou školu a nechci o sobě začít pochybovat,myšlenka stránek je dobrá,snažil jsem se odpovídat hlavně na nezodpovězené otázky a tak by to asi mělo být,

žádám správce stránek o vymazání ať nemusím někoho, jmenovitě voraženýho Miroslava tsaršího urazit !

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Odpovídat na nezodpovězené otázky se vám teda moc nepovedlo (co si mám stáhnout?-kalhotky) fakt odpověď nad zlato!
Ale čemu jsem se podivil nejvíce jsou vaše otázky! Fakt síla.
To už je lepší se zeptat co jste měli k obědu nebo kolik vám je let, než zda měli prezervativ na hlavě, popřípadě zda jim pšouk voní.
Dokážu si představit, jak běháte (sportovně založený) po parku s diplomem (vysokoškolsky vzdělaný) s prezervativem na hlavě, přitom se dloubete v nose, prdíte u toho a voní vám to. Až příjdete domů, vysprchujete se a přitom načůráte do vany a podíváte se, jestli jste náhodou ještě neudělal bobek.
Ne, nechci urážet, jen používám vaše otázky k této odpovědi. Nic víc.

Další odpovědi
Jahoda

Vy že máte vysokou? Vaše „otázky“ zněly jak od třeťáčka!! Slavit budu a jak ráda!! V zaměření jste se opravdu spletl, neboť tato internetová stránka není pro třeťáčky jako jste Vy, ale pro normální lidi. Vás že zarazily některé otázky? To se říká ten pravý! Stupidní otázky a nevhodné chování je opravdu OSTUDA!!! Víc nic, neboť k Vám nemám už slov…
Doplňuji:
To nicasca: Váš výraz je mi jedno. Mám právo na vlastní názor. Pokud se Vám nelíbí, není to už moje věc. Pro ty kdo se mnou nesouhlasí: Já také kolikrát přehlížím odpovědi, které se mi zrovna dvakrát nezamlouvají. Ale nic neříkám, protože na odpověď má právo každý… Moudřejší ustoupí takže nicasco nashledanou!

romik01

Dobrý den.
Ano a děláte dobře.Četl jsem si Vaše přízpěvky a soudím,že tento server není EVIDENTNĚ nic pro Vás.Čest a sbohem.

afro.minerva

Sbohem a nikdy víc…

mojitek

trenkyvkine : ne VY , ale MY jsme hloupí :o)

nicasca

Jahodo,promiňte mi ten výraz,ale jste opravdu hloupá,