talka

Proč odcházejí ty nejlepší chytré osobnosti z různých „organizací“?

Třeštíková, Veselovský-Drtinová, Daniel Raus, teď Peter Duhan, …
gecco-dík za potvrzení mé úvahy

Nejlepší odpověď
gecco

Zřejmě nemají ´žaludek´ na mocenské rozmíšky a šarvátky a nedokážou některé skutečnosti jen tak ´hodit za hlavu´.

Další odpovědi
redy

A gecco už to napsal. Přesto těm chytrým osobnostem, chyběla vytrvalost, trpělivost,a dravost… Jinak to nejde.

talka

Zas další oběť!? Výborný generální ředitel Čro!

talka

Kéž by se ASPOŇ vyrovnal počet obou skupin!!!

gecco

😉
Bohužel – potvory jsou odolnější…

talka

SOUHLAS