ten který je

Proč WHO mluví o škodlivosti uzenin až teď, když už to každý ví mnoho let včetně lékařů?

WHO vydala prohlášení o škodlivosti uzenin.Proč o tom nyní WHO mluví, když už to každý ví mnoho let včetně lékařů?
http://zpravy­.idnes.cz/uze­niny-zpusibuji-rakovinu-zjistila-who-f17-/zahranicni.as­px?c=A151026_125902_zah­ranicni_mlb

Odpovědi
marci1

Asi takhle, všeho moc, škodí. Bohužel někteří lidé to s konzumací masa a uzenin velmi přehání. Proto také WHO upozorňuje na to, že ve větším množství opravdu konzumace uzenin může rakovinu způsobovat.
Citace z Tvého článku :
„Pro jednotlivce zůstává riziko vzniku rakoviny tlustého střeva kvůli konzumaci průmyslově zpracovaného masa malé. Nebezpečí ovšem roste v závislosti na množství zkonzumovaného masa,“ říká Kurt Straif z Mezinárodní agentury pro výzkum rakoviny (IARC)." 🙂

anonym

Copak uzeniny, většinou je to humus, ale co taklhle vakcíny. Pročti si co pan Bill Gates prohlásil.
http://www.prvo­podstata.com/2015/10­/25/vakciny-maji-snizit-populaci-zaverecna-cast-likvidace-lidi/#more-3464

mojitek

zlatý cigára ! Ale všeho moc škodí,samozřejmě