Kepler

Proč noví uživatelé neocení odpověď?

Až na vzácné výjimky. Nejde mi o body, ale o poděkování. Jeden se snaží o dobrou odpověď, dlouho hledá a reakce je NULA. Berou to jako samozřejmost?

Nejlepší odpověď
anonym

I my, starší tak nečiníme, až na vzácné výjimky. Nejdeme jim příkladem.

Další odpovědi
anonym

myslím si, že to ani potom nečtou.
mě naopak vadí, že si ti staří rozdávají body mezi sebou a teď je to vylepšené, že ti noví „nemají šanci“ v celkovém žebříčku staré ohrozit.nakonec body za zajímavé otázky, na to je tu jen jeden přeborník, jelikož když položí otázku, tak se ti skalní utrhnou a dají tolik bodů, že to ostatní neposbírají za celý den 😁

SickBreed

Palce nedávám a ani je neočekávám. Tohle by měla být stránka informační. Nic víc. To že má někdo potřebu nechávat se plácat po ramenou, nebo si honit ego je jeho boj, ale chybu bych pak viděl někde jinde než v nedávání palců.

anonym

Řekl bych, že nevědí, že je to slušnost.Respektive nepřipouští si to.
Taky jsem byl zde nováček a nedělal jsem to.Ale časem jsem poznal, jak to tady chodí a snažím se dávat palce za snahu ( i když se mi třeba odpověď nelíbí).

JájsemRaibek

Keplere, kdyby jen noví, ale i někteří staří – myslím dobou ne věkem.
Za všechny vzpomenu jen na Džaničku.

briketka10

Já vzpomenu Rokia ten málokdy dá paleček,
ale za tolik otázek denně by mu žádný nezbyl 😁

Kepler

boreczech: vím přesně, koho myslíš. Ajajaj, chybu nedělaj!

briketka10

Kluci 😁

anonym

Čau Briketko!

Kepler

Já tedy kvalitní odpověď ocením vždycky, pokud nedojdou palečky. Děláš to taky tak.

anonym

Kepler, a to sděluješ komu?

Kepler

Přece tobě!

anonym

Palec je pěkný, do statistiky, ale napsat děkuji, je příjemnější.

Kepler

To máš pravdu, děkuje málokdo.