Tmavovlaska

Proč nosí tenistky úplně krátké sukně?

Nejlepší odpověď
Hudler

Myslím si, že v kratší sukni se lépe pohybuje. Možná je to částečně i modní trend. Kdo by neukázal pěkné nohy?

Další odpovědi
atriplex

Je to kvůli pohybu. Teoreticky by mohly nosit šortky jako muži, ale to by zřejmě u žen nebylo ono (stejně ty šortky mají pod tou sukní) – takže je to stejně jenom paráda…

verka

Aby si ti , co je nezajímá tenis, přišli nasvé......

Gwen

Protože tenisté jsou chudí sportovci, a tak nemají na větší kus látky. Jen tak zakrýt to nejnutnější …

Makutis

je to kvúli pohybu a mozná i modny trend