Dismas

Proč nikomu nevadí, když žena nosí kalhoty, ale když muž nosí sukni, je za úchyláka?

Odpovědi
Nuk nuk

To je záležitost názoru, vkusu a módy v daném období a oblasti nebo i osobní. Když začaly ženy ve 20. století nosit i kalhoty, bylo to také považováno za nevhodné.
Pokud muž bude mít na sobě skotský kilt, nebo něco na způsob toho, co občas oblékne Jiří Korn, bude stále nejpíš považován za dost výstředního, ale za úchyláka asi ne.

dalid

Ty sa rad divas na hole chlapske nohy? Ani kazdej zene nesvedci sukna. Je to vec vkusu. Preco hned uchylka, ja to povazujem za recesiu.