Avatar uživatele
anonym

Proč nezměníte kodex? Namísto uzamčení otázky Jahodě?

super stránka
Doplňuji:
Proč nenapíšete na info@odpovedi.cz ?

Otázka by byla smazána, ale vzhledem k již existující diskuzi byla jen uzamčena.

Prosím respektujte základní pravidla pro pokládání obecných otázek na tento server.

Administrator Odpovedi.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? PostApMan před 4997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

nechápu můžete mi to podrobně vysvětlit?proč bych měla někomu něco uzamykat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

„Kodex je sbírka pravidel, vytvořených pro pořádek a spokojenost všech“ – citace z wiki.
„Pravidla jsou jednoduše od toho aby pomáhala k prosperitě komunity“ – citace z warc******.cz
„Pravidla jsou od toho, aby je rebelové porušovali!“ – citace z google hledání slova anarchie

Pravidla se nemění kvůli ostatním – my se máme změnit kvůli pravidlům a nebo být chytří a nedělat nic :)

Mimochodem jakou otázku jsi měl na mysli ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Jako moji otázku myslíte? A není to taky moje věc, co si píši? Pokud by se to nelíbilo adminům, nebo nějakému uživateli, už by byla dávno smazaná. Objasněte Vaši otázku, protože toto opravdu nechápu…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

PostApMan@ Vy jste zadal do google slovo Anarchie? Nač tedy používáte vyhl. google když to víte předem? Ale dobrý názor, to se musí nechat.

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Hledal jsem vysvětlení významu slova Anarchie prro portál zive.cz, a náhodou jsem narazil na tento pěkný citát, co se hodí do všech možných životních situací, rebelové jsou všude, a lidé co porušují pravidla také – od toho ty pravidla jsou.
je jasné že se někomu nemusí z kodexu něco líbít, a tak dá najevo svůj názor po svém ,ale stejně nechápu co přesně jste chtěl vyjádřil za názor vy ?

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jen jsem se ptal. Vy s tím nemáte nic společného. Je to jen otázka taková směrem nahoru – je to modlitba. Jen k zamyšlení, nic víc. Viděl jsem, že se zde lidé perou o své místo aby z používání Odpovědí měli radost. Tak mě napadlo když se zde chtějí nejen bavit ale i víc, proč jim to zamykají. Co přesně jsem chtěl vyjádřit za ořech názor? Když změnili bodování, funkce k lepšímu, tak proč to nejzákladnější, když se chce někdo někoho zeptat, proč by měla vzniknout anarchie kvůli pár otázek navíc? Je ta nejlepší doba komunikativních stránek. Doufejme že ještě dlouho zůstane. Jde jen o otázku, ne o názor.

Když se uzamčená otázka zobrazuje v Nezodpovězených, podívám se na ni protože je pro mě stejně zajímavá jako ty ostatní. Kromě vzdělávacích otázek na které nemám po práci náladu. Toliko vše.

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

to mě nechápeš?

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Bohužel ne..chyba bude na mém přijímači to je mi jasné…

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no hoši a co myslíte že je budu?-jak jinak než.....

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Ta spermie díky které jsem vzniknul měla pouze omezenou kapacitu inteligence, to že jsem nepochopil czechrapids dobře, stane se, že nechápu ani Vás to už začíná zavánět průšvihem…

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dnes už je to dobrý, fakt. Díky zlatému M. co dal této stránce lidskou tvář ale předtím se musel prát aby to tak mohlo být.

před 4872 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek