Proč nevydržely tyto schody?

http://imgur.com/ga­llery/B1A1R

Nejlepší odpověď
led

Nechápem, ja som tam predsa nebola…
no mám pocit, že ako základ bola použitá drevotrieska prípadne iná výplň (normálne drevo sa láme ináč).V takom prípade stačí, ak praskne krycia vrstva a zvyšok je jasný.
Podľa môjho názoru išlo o výstavnú ukážku bytu a zariadenia, no a niekto si pomýlil atrapu s realitou. Všimnite si výšku a oddelenie spodného schodu – je urobený tak, aby naň nikto nevstupoval.
Vystavovatelia sa určite potešili…
Druhá možnosť – ukážka, ako nemajú schody vyzerať.

Sůwa

Schody nemohly vydržet, protože jim chybí schodnice jako nosný prvek.

led

Atrapa schodnice ani nepotrebuje.