Avatar uživatele
Michal Kole

Proč neustále v obchodech za mnou leze prodavačka či securiťák a znervózňuje mě při nakupování ?

Dnes jsem byl v papírnictví, hledal jsem jak na papírové modely, nenašel jsem nic protože prodavačka za mnou byla metr a když jsem se posunul podél regálu o půl metru dál ona se posunula též.

To bylo psycho …

Nenašel jsem nic, v důsledku tohoto znervózňování a prodavačka přišla o tržbu.

Stačí toto jako stížnost na ČOI ? 😁 😁

za porušení nějaké etiky při podnikatelské činnosti ? 😁 😁

Pro administrátora: Píšu toto po druhé, protože jste mi smazal otázku (regulérnost smazání neřeším) a tím se vyresetovalo potvrzení, že jsem byl seznámen s pravidly o tvoření otázek a tento formulář se vyresetovala stránka se načetla znova.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? NikkiD před 4044 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

protože podivná individua je potřeba pohlídat…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Na stížnost to nestačí. Každé si hlídá své. Asi se jevíš jako silně podezřelý, proto si tě všímají více než ostatních.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Michale omlouvám se a nechci se tě nijak dotknout, ale pokud se podíváš na ten střih vlasů a fousy, taky bych dal peněženku na pařez a utekl, kdybych tě potkal v lese.
Ale pro příště zkus vytočit něčím ty ji a máš klid.
Já posledně přišel do obchodu a prodavačka mi říká hned od dveří: „Můžu s něčím pomoct?“
Tak jsem ji odpověděl: „Vemte mi tašku, mám ji těžkou.“ A měl jsem klid :DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Duvemblejt

To je normální chování prodavaček , mají to za úkol,
Co se týče ČOI , s touhle stížností by se Vám vysmáli ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Kup jim žvejkačku ať se zabaví jinou činností.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Na tak výraznú ponuku k zoznámeniu ste nereagoval? To naozaj muselo byť pre ňu psycho. A keď ste ani nepožiadali o profesionálnu radu, nečudujem sa jej znervozneniu. A tak vám chcela pomôcť…
Ano, jej to stačí, tiež by som sa sťažovala na zákazníka, chodí po obchode, znervozňuje personal a nič nekúpi a dokonca ani sa nesnaží nič odcudziť, …no to sú mi zákazníci…
Doporučujem vám nabudúce pri návšteve papiernictva s úsmevom osloviť predavačku, požiadať o pomoc pri nakupovaní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nimbus4

Protože jsi zanedbané duševně nemocné zapáchající individuum.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndyT

Podle mě jsou to prostě předsudky vůči vaší osobě, asi měla pocit si vás pohlídat, i když jste měl v plánu se podívat po modelech

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek