KOLMIX

Proč neumí WinMediaPlayer listovat ve videu?

Prosím Vás,

Mám Windows XP a používám Windows Media Player 11. Původně jsem měl Windows Media Player 9 a pak 10 a důvodem, proč jsem je přeinstalovával bylo vždy to, že při přehrávání některých DivX filmů nebo DVD-ček se nešlo posouvat v přehrávaném filmu. Nešlo (a nejde) to ani v některých filmech přehrávaných z internetu – například v Ivysilani na stránkách České Televize. Video se normálně přehrává, ale posuvník co má ukazovat aktuální pozici v přehrávaném filmu zůstává stále na začátku a nejde s ním posouvat.

Jak to opravit?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Já používám Media Player Classic Home Cinema:
http://www.xvid­video.ru/media-player-classic-home-cinema-x86-x64/

A megapack codecs:
http://www.co­decguide.com/dow­nload_k-lite_codec_pac­k_mega.htm

A jde mi přehrát každé video i zvuk.

Další odpovědi
Miroslavst

Já to vyřešil tak, že jsem nainstaloval KM player a WMP nepovolil. Tady jde všechno. Dokonce u WMP to nechtělo některé filmy přehrávat a kdyžjsem klikl na důvod-už nevím jaký a dal pomoc od mrkvosoftu, stejně se to neopravilo.

anonym

wmp zkratka neni dobry prehravac, je velmi podprumerny a microsoft k nemu nedodava ani ty nejzakladnejsi kodeky videa a audia … ve vychozi instlaci dokonce neni schopen otevrit ani nejobvyklejsi video kontejnery pro hd video : mkv, neumi ani nejobvyklejsi video format: divx, xvid to vsechno si tam uzivatel musi rucne doplnit, coz je obtizne pochopitelne a tezko omluvitelne … dokonce i pripadna snaha stahnout si ovladac dodatecne z internetu skonci chybou, jako by tuto funkci v microsoftu ani nemeli v umyslu dotahnout do konce…

resenim je prejit na jiny prehravac, a toto reseni asi voli vetsina. VLC ( http://www.vi­deolan.org/ ) napriklad, to je takovy tezky viceucelovy kalibr ktery prehraje korektne snad cokoliv vcetne titulku a dokonce i v pripade kdy je soubor poskozeny/neuplny…