Agneta

Proč neumí muži flirtovat?

Často se mi na netu stává, že i zkušení muži po čtyřicítce nebo po padesátce neumí správně jednat s ženami, připadají mi jako dvanáctiletí puberťáci, a jaké je tedy asi to procento u 20 až 30 letých?

Nejlepší odpověď
Drap

Třeba máš jen ty zkreslené představy. Netuším, jak jsi k takovémuto poznání dospěla. Chatování na netu nemůžeš považovat za průzkum populace

Další odpovědi
Mirdas

Je velice těžké až nemožné se v ženách vyznat.
V práci jsem jednou musel vyslechnout hodnocení dvou mladých žen po prvním setkání s novým partnerem.
První ho hodnotila jako vola, neboť se netrouf pozvat na kafe k ní domu.
Druhá toho svého označila za prase, neboť na to „kafe“ jít chtěl.

postcd

možná, protože je flirtování pro mnoho lidí nepřirozené a někdo ani nemá zájem o tento styl „komunikace“

jjj123456789

To víš: Jako gentleman k dámě, jako pasáček k huse.

ptáč

Jsme zřejmě věčně mladí, bojíme se šikany. Tedy já se bojím určitě. Lepší je se ženami nejednat ale to, co nezvládli jejich rodiče, už nikdy neopravím.

huxa

Protože muži jsou až na vyjímky hulváti, agnetko :-*

cochee

Mně se často na netu stává, že ženy – i zkušené – neumí souložit ;)

zjentek

chápu- správně jednat s ženou= flirtovat.
A proč by jako staříci neuměli flirtovat?
Agneto chceš, dám ti hada, nekouše, nesičí, jenom šimrá na pi.. ..oceň můj rým, jestli to byl správnej a nebo špatnej flirt a já ti řeknu, do který % skupiny patříš :)

marci1

Nemám dojem, že by neuměli flirtovat. Ono je rozdíl flirtovat a FLIRTOVAT. Musí to být jen takové jemné, tajemné. Ne vulgární a obscénní. 🙂

anonym

Ale umí…
😉
Problém je skutečná identita (a cíle) toho, koho na netu potkáš…
😁

Agneta

marci1 >>> ano, a to mám na mysli…

Agneta

jjj123456789 >>> ano, souhlasím – a vidím, že chceš něco na mne vztahovat…
(nevím proč… ještě jsem tě nepokousala)

Agneta

zjentek >>> byl ucházející jen jako součást básně, znám podobné od klasiků z 19. stol. , ale jako flirt – nemožný :D