Ondrej01

Proč neudělám klik, přitom sílu mám větší než někteří co kliky dělají?

Zdravím, o TV nás (kluky) samozřejmě nutí dělat kliky, máme jich udělat 10, mě dělá problém i jeden. Většina jich 10 bez větších potíží udělá, ale já s tím mám problém. Přitom přítahů k vodorovné tyči udělám třeba 2× víc než ostatní, hmotnosti uzvednu víc než oni. Tak co dělám špatně? Jaké svaly si mám vypracovat (přes prázdniny je fůra času :) ) Díky moc předem

Odpovědi
anonym

Ondreji01, začínám mít pocit, že pro dnešní mladé muže není nic důležitějšího, než udělat pár kliků. Asi to bude trochu jinak. Nejspíš nejsi zdaleka sám, kdo s tím má problém. Zkus odhalit tajemství „šedé lišty“ – ta je na toto téma dost „ukecaná“.

Vzorek přikládám:

Otázka: Proč neudělám klik, přitom sílu mám větší než někteří co …Zdravím, o TV nás (kluky) samozřejmě nutí dělat kliky, máme jich udělat 10, mě dělá problém i jeden. Většina jich 10 bez větších potíží udělá, ale já s tím mám …
www.odpovedi.cz
www.odpovedi.cz/­.../proc-neudelam-klik-pritom-silu-mam-vetsi-nez-nekteri- co-kliky-delaji

zkráceno Googlem – 7/2012
.Otázka: Kliky s tlesknutím | Odpovědi.cz
www.odpovedi.czwww­.odpovedi.cz/o­tazky/kliky-s-tlesknutim
Otázka: Kliky s tlesknutím | Odpovědi.czKdyž se pokouším o klik s tlesknutím rukama o sebe ještě před dopadem, povede se to jenom pokud se v průběhu „výskoku“ na chvíli vzdám rovného držení těla …
www.odpovedi.cz
www.odpovedi.cz/o­tazky/kliky-s-tlesknutim

anonym

já to mám stejný, taky se snažím a snažím a nic…taky se přitáhnu s klidem a hodněkrát, no tak zkus nejdřív ty dámský kliky, tzn. opři se nejdřív o kolena a zkoušej, nechápu mojeho syna, je jako z prdu uzel, ale kliků udělá kolik chce, dokonce i na jedné ruce, asi se pusť do svalů na zádech