reika

Proč nesvítí žárovka u šicího stroje?

Vyměnila jsem ji za novou – a nesvítí… Kde může být chyba? Stroj = starý Veritas, velmi málo používaný.

Nejlepší odpověď
lexx

kontakt v objímce ? stroj za provozu mírně vibruje a může bejt přerušený vedení, přívod…doma bych to spravil než vypiješ kávu

Další odpovědi
anonym

i nová nemusí být funkční. já bych začal vizuální kontrolou vlákna a pak proměřil na objímce. nakonec bych se začal hrabat ve stroji

nakonec žárovka má závit E14, tak lze vyzkoušet na něčem jiném (lampička, lednice)