Andělé

Proč nesmrtelní elfové ve filmu Pán prstenů v boji umírali,jako např.Haldir(Craig Parker)?

Film Pán prstenů jsem viděla už mnohokrát,moc se mi líbí,ale nechápu,proč elfové v boji umírali??? Vždyt jsou přeci nesmrtelní.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Elfové jsou nesmrtelní v tom smyslu, že jsou spojeni se světem tak dlouho, jak svět trvá. Elfové mohou být zabiti nebo zemřít žalem, mikoliv z důvodu nemoci či věku. I když elfové umírají, jejich duše se nakonec vrátí do téměř identického těla a může si zvolit návrat do Středozemě.

Další odpovědi
Ella

jsou nesmrtelní, ale to neznamená, že jsou odolní vůči zranění. Chápeš? Když si budou v klidu žít v Roklince a zpívat po lesích, tak budou žít i několik století, ale když jim někdo setne hlavu mečem nebo jim způsobí smrtelné zranění, tak umřou jako ostatní.

Andělé

Annas,super..­...děkuji za krásnou odpověd, tj. mocpěkné vysvětlení,děkuji.:-)

annas

Andělé, díky. Po delší době opět kuk na odpovědi. 🙂

Andělé

Annas,to já děkuji,Vaše odpověd nikdy nezklame:-). Jojo,po delší době kuk.:-)) Strašně rychle ten čas letí…