marketa54321

Proč nepotřebuje bambucké máslo konzervanty a můžu jej nabírat prsty?

Nezanesu si do něj tím nějaké mikroorganismy apod.? Viděla jsem reportáž o bio produktech, kde varovali např. před bio moukou, že se v ní hemží kde co, protože při výrobě je všude hmyz apod… A vím, že třeba u arašídového másla v americe je určité procento, kolik toho hmyzu může obsahovat nebo tak něco… Tak předpokládám, že se bude vyskytovat i u výroby bamb. másla a nemůže v tom potom být problém? Už nevím, čemu mám věřit v otázce bio – nebio

Nejlepší odpověď
Prokop Buben

  1. Protože obsahuje 24-metylen-dammarenol a další antibakteriál­ní látky
  2. Ano

Řiď se rozumem, abys nesklouzla až k biofanatismu 😉

P.S.: no a co, že biomouka se hemží kdečím? To by přece biofanatikům nemělo vadit :))

Další odpovědi
Silva P.

Já myslím, že pokud vsadíš na kvalitní kosmetiku, tak tím nic nezkazíš. A pořizuj kosmetiku v obalech s dávkovači a máš po problému. Např. Dove sprchový gel s bambuckým máslem. Přeji příjemnou péči. 🙂
http://sprchove-gely.heureka.cz/do­ve-purely-pampering-bambucke-maslo-a-vanilka-sprchovy-gel-250-ml/