beruskaa

Proč neodpovídáte na otázky? Na které znáte odpověď.

Nejlepší odpověď
Mirdas

Protože jsou již několikráte zodpovězené.

Horší je, zda někteří odpovídají zcela mimo smysl samotného dotazu.

Další odpovědi
Pájo

Odpovídám na otázky, které mě zajímají, týkají se mého oboru nebo takové, které mě zaujmou jinak a mám s nimi (alespoň nějakou) zkušenost.

Pokud se dá na otázku odpovědět v 5 sekundách a zvládne to vyhledávač (např. google), mé odpovědi se také „nedočkáte“.

Teď si zrovna říkám, proč píšu odpověď pod tuhle otázku… sám nevím. Asi občas slevím.

marci1

Protože odpovídáme na otázky, na které chceme odpovídat. Toto je jen zábava, touha po něčem novém se dozvědět, popř. někomu odpovědí pomoci. Ptáme se a odpovídáme na co chceme. Nejsme za to placeni. 🙂

setapouch

  1. mockrat polozene a zodpovezene, pricemz nemohlo dojit ke zmene
  2. prilis lehka otazka, tazatel by odpoved dostal v prvnim odkazu, kdyby ji presne tak napsal do googlu. Musim ale mit dobrou naladu, jinak mu to dam „sezrat“
  3. prilis obecna otazka, musel bych se rozepisovat vic nez se mi chce, pritom neni jiste, ze bych se trefil
  4. spatne polozena otazka – obvykle veta oznamovaci, nebo zacinajici napr. „Nevite…“.
  5. nekdo jiny odpovedel/odpovi lepe.

Nejspis by se jeste neco naslo, ale vic me ted nenapada.

anonym

Protože víme,že odpověď znáš i ty sama.

ivzez

@Mirdas:
Co podle Vás znamená „zda“?
Všude, kde jste toto slovo použil,
jste je použil chybně …

setapouch

Mirdas: ano, tento nesvar me dost depta a admin s tim nic nedela. Uz jsem se tu „v minulem zivote“ na to ptal a dostal jsem na tuto otazku i par odpovedi na neco uplne jineho :D