Avatar uživatele
beruskaa

Proč neodpovídáte na otázky? Na které znáte odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3496 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mirdas

Protože jsou již několikráte zodpovězené.

Horší je, zda někteří odpovídají zcela mimo smysl samotného dotazu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Odpovídám na otázky, které mě zajímají, týkají se mého oboru nebo takové, které mě zaujmou jinak a mám s nimi (alespoň nějakou) zkušenost.

Pokud se dá na otázku odpovědět v 5 sekundách a zvládne to vyhledávač (např. google), mé odpovědi se také „nedočkáte“.

Teď si zrovna říkám, proč píšu odpověď pod tuhle otázku… sám nevím. Asi občas slevím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Protože odpovídáme na otázky, na které chceme odpovídat. Toto je jen zábava, touha po něčem novém se dozvědět, popř. někomu odpovědí pomoci. Ptáme se a odpovídáme na co chceme. Nejsme za to placeni. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

  1. mockrat polozene a zodpovezene, pricemz nemohlo dojit ke zmene
  2. prilis lehka otazka, tazatel by odpoved dostal v prvnim odkazu, kdyby ji presne tak napsal do googlu. Musim ale mit dobrou naladu, jinak mu to dam „sezrat“
  3. prilis obecna otazka, musel bych se rozepisovat vic nez se mi chce, pritom neni jiste, ze bych se trefil
  4. spatne polozena otazka – obvykle veta oznamovaci, nebo zacinajici napr. „Nevite…“.
  5. nekdo jiny odpovedel/odpovi lepe.

Nejspis by se jeste neco naslo, ale vic me ted nenapada.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Protože víme,že odpověď znáš i ty sama.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

@Mirdas:
Co podle Vás znamená „zda“?
Všude, kde jste toto slovo použil,
jste je použil chybně …

před 3496 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Mirdas: ano, tento nesvar me dost depta a admin s tim nic nedela. Uz jsem se tu „v minulem zivote“ na to ptal a dostal jsem na tuto otazku i par odpovedi na neco uplne jineho :D

před 3496 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek