Avatar uživatele
loruen

Proč není zavřený člověk, který načerno podniká, ná dvě zaměstnání, auto a neplatí alimenty?

doplňuji-kvůli alimentům ho 2× odvezla policie a vždy přijel druhý den zpět a nic se neděje.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3199 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lexx

Odpoveď byla označena jako užitečná

pokud máš důkazy je Tvou občanskou poninnosti oznámit úřadům (ale ani já bych to neudělal…)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?loruen Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Zřejmě na něj nikdo nepodal trestní oznámení a soud jej neodsoudil…
😉
Můžeš být ´první´ – pokud máš o trestných činech, které popisuješ, nějaké důkazy, trestní oznámení podej.
_____________­_______
Už ho 2× odvezla policie – na PČR podá vysvětlení a tím to pro policajty hasne…
Neplacení alimentů samo o sobě nedává důvod pro vazební stíhání (takže si jej policajti ´nenechaj´) a další závisí na státním zastupitelství a soudu…

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Není žalobce, není soudce!
´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´

Jo, policie je na neplatiče krátká. Dlužníkovi stačí jednou za čas poslat směšnou částku a soud přihlíží, že má eminentní zájem o děti. Tak to v tomto „vykřičeném domě“ chodí!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

protože ryba smrdí od hlavy ..když vynecháš ty alimenty, tak podobně dříve či později začnou žít všichni, které si volíš do vlády. Pročpak nejsou zavření? Protože je volíme?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Zřejmě chybí pravomocný rozsudek s uložením nepodmíněného trestu odnětí svobody.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

  1. Nemůže podnikat na černo. Pouze prostě na černo pracovat a to buď pro někoho nebo pro sebe.
  2. Kamarádce býv.manžel také neplatí na dceru, pravidelně na něj podává trest.oznámení a soused doporučil oznámení na cizineckou policii. Kontrolují všechny v dané lokalitě a tudíž zjistí, že je hledaný pro neplacení výživného.

před 3198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Ještě jste neslyšela o neoprávněném podnikání?

před 3198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
postcd

ano, buď ho ještě nikdo nenahlásil a nebo nejsou důkazy které by ho usvědčovaly. je potřeba zajistit dobré důkazy nejdříve, zjistěte si kdo by Vám mohl pomoci říci zda ty důkazy jsou dostačující. já jsem amatér, ale asi bych se pokusil napsat nějaký výstižný a věcný dotaz na oddělení hospodářské kriminality policie ČR. Také je česká obchodní inspekce, ta ale asi řeší jen podnikatele počítám. Je potřeba mít dobré důkazy. Jinak s tím člověkem jste to již řešila a znáte ho, jeho situaci.. za drobné podnikání na černo a neplacení alimentů se podle mě nezavírá, spíš něco v oblasti přestupku a pokuty (která nemusí být nízká) bych odhadoval jako laik.

před 3199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
loruen

Děkuji.Loruen

před 3198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

gecco, náhoda jak prase. Ve stejnou chvíli, na stejném místě, stejná myšlenka. To jugar asi nepřežije. 🙂

před 3199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Já myslím, že už těžko rozdejchává to, že jsem s ním odmítnul sdílet tábořiště…
😉

před 3199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pizlicka

🙂

před 3199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
loruen

A co?

před 3198 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek