Nechápavé

Proč není vše zdarma??

Kdyby to tak bylo,nebyli by bezdomovci apod..Každý by měl,to co by chtěl..
Ale zase kdo by to vyráběl zdarma že :) :)

Nejlepší odpověď
anonym

tak nějak měl fungovat komunismus

Další odpovědi
McArthur

Sám si odpovídáš, tj. i ten zemědělec za robotu na poli, dělník v továrně, prodavač v obchodě, řidič převážející zboží a stát na daních chtějí za svou práci něco. Kdyby bylo všechno zadarmo, tak by pole nikdo neobdělával, továrny by se zastavily, prodavači by zavřeli své krámy a nakonec by nebylo nic, co by bylo zadarmo. Jen vzduch, voda a Tvá práce. Pozitivní by bylo, že bychom nemuseli platit daně, protože bychom si nevydělali. I když i to tu bylo, že se daně platily a platí i když si nic nevyděláme.