Michal47

Proč není v tuhém deodorantu Dove vytlačen pod spodním víčkem nápis „DOVE“?

Nivea to tak má uděláno. Proč Dove nikoli? Nebo je to chyba? Koupil jsem ten deodorant poprvé v životě, takže nevím, zda nebyl již někým zkoušen (třeba na hřbetu ruky) a nápis se tak nesetřel…

Jsem těžký ekzematik. Koupil jsem ten deodorant, protože jsem si už nevěděl rady (má chránit kůži podrážděnou po oholení). Teď se bojím alergické reakce na bakterie z cizí pokožky, které se tam mohly namnožit. Prosím, pomozte!

Odpovědi
JájsemRaibek

Tak za prvé: u tohoto přípravku nemusí být znak vytlačen tak jako je tomu u jiného výrobku.
Za druhé: může se jednat o padělek výrobku, kdy výrobce (třeba made in china) sice udělá stejné balení, ale ne veškeré podrobnosti jako u originálu.
Zkus se podívat na jiný stejný výrobek zda to tam má a potom to můžeš nějak řešit.

mosoj

Tak to ti nepovím. Mně většinou zaměstná úplně jiné tlačení.