mikee.nikee

Proč není potlačovat brek ?

Doplňuji:
*Proč není zdravé potlačovat brek ?

Nejlepší odpověď
beer

„Ve stresu vyrábí naše tělo látky, které odcházejí buď potem, nebo slzami. Kdyby neodešly, otrávily by náš organismus a způsobily by třeba oslabení imunitního systému.“

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/slzy-nejsou-slabost-jejich-potlacovani-se-muze-vymstit-p2j-/vztahy-sex.aspx?c=A110131­_182710_vztahy-sex_abr

Další odpovědi
Drap

Nevím na co se ptáš .

ponovotny

brek je potlačovat v sobě zavírat pryč něco odejít
Doplňuji:
především je pláč projevem tvého JÁ a když tvé JÁ nutíš neprojevit se tak ho potlačuješ a protože čím víc své JÁ budeš potlačovat tím bude menší

quentos

No podívejte se, asi takhle. Uvažoval jste někdy nad tím, proč mezi pacienty psychiatrie převládají muži? Právě proto, že jim současná debilní společnost vtlouká odmala do hlavy, že „chlapi nepláčou“. Takže to v sobě dusej a ono se to pěkně ukládá, až se to nastřádá a jednoho krásnýho dne pak balej kufry do blázince.

ponovotny

jo a jak říká beer- taky ti můžou vysychat oči ;)