škubánek

Proč není na Měsíci život? Předem Děkuji

Nejlepší odpověď
kikinka2210

Nejsou na něm životní podmínky, teplo,voda rostliny atd,. Není tam kyslík a je tam veliká zima.Milý škubánku více nalezneš také na adrese

Zdroj: http://nevidi­telnypes.lidov­ky.cz/veda-zivot-na-mesici-aneb-o-sile-medii-dsq-/p_veda.asp?c=A090325_­113830_p_veda_wag

Další odpovědi
pondělí

život tam není,protože tam nevznikl,je moc mladý,
PROTOŽE TAKOVÉ PITOMINY,ŽE TAM NENÍ VODA KYSLÍK,PLATÍ PRO SAVCE NA ZEMI,ALE NE PRO VESMÍR,KAŽDÝ ŽIVOČICH VE VESMÍRU POTŘEBUJE JINÉ PODMÍNKY, příklad,ne zemi je 80 % života,který nemůže žít s kyslíku,ten je zahubí AJESTLI NEVÍTE CO TO JE ,TAK JSOU TO ROSTLINY,TAK PROČ BY NĚKDE NEMOHL BÝT ŽIVOT NA TÉTO BÁZY,A JINAK U NÁS JE MNOHO ŽIVOČICHŮ,KTEŘÍ CELÝ ŽIVOT NEPOTŘEBUJÍ VODU,TEKUTINY SI SAMI VYRÁBEJÍ,Z UH­LÍKU,JAK TO DĚLAJÍ,NIKDO NEVÍ ALE ŽIJÍ

mojitek

musím dát za pravdu uzivateli Pondeli.
Mimoto- nikdo nevi,jestli je na Mesici nejaky zivot nebo ne. Nemame probadanou ani Zemi a o ostatnich nejblizsich planetach nevime vlastne vubec nic,jen to ze jsou kulate a jakou maji atmosferu,vic nic. Hlavne zivot na jinych planetach muze mit uplne jinou ,nam neznamou formu na jine bazi