Proč není na lopatách,vidlích,krum­páčích,…,napsá­no…

… v černém rámečku,že používáním těchto nářadí může způsobit trvalou invaliditu ? Co si myslíte o budoucím nařízení vlády,že se mají aktualizovat nápisy na krabičkách od cigaret ?

Nejlepší odpověď
manon

Na krabičkách cigaret je pozdě. To se musí začít od kolíbky :)

Další odpovědi
huxa

MĚLO BY TO BÝT NA NICH NAPSANÉ! a i napsané, že s nimi můžete ublížit sobě i svému okolí…

RyuzakiKate

A ještě by na nich mělo být napsáno, abychom to hlavně nejedli a nestrkali si to bůhvíkam…

venkovan

Tak to je problém.
Toto zboží se zatím neprodává v obalech a třeba na černé lopatě se špatně dělá černý rámeček.

Děda Louda

Podobně by měla být označena např. i všechna motorová vozidla.