Proč není horečka, jak horečku vyvolat ?

Dobrý den, objevuje se mi často str.pyogenes, agalactie, anginy, ale nikdy není teplota…a nemoc se táhne jistě déle, než u pacientů s horečkou. Jsem po únavovém syndromu, stále cítím, že imunita není v pořádku. Lze nějakým způsobem vyvolat horečku..nebo reakci, aby se organismus dokázal bránit-bojovat??

Odpovědi
blesk26

Myslím, že horečka by určitě pomohla (dokonce se říká, že třeba slavná velká španělská chřipková epidemie byla způsobena vynálezem prášků na zmírnění horečky a tedy oslabením lidské imunity, kdy se tělo přestalo prakticky bránit a chřipce podlehlo). Sám mám problém podobný, ale nikdy jsem to takto neřešil.

Bohužel myslím, že odborně a spolehlivě ti zde nikdo neporadí, chce to se zeptat spíše svého lékaře, ten by ti mohl poradit a něco doporučit, aby ti to nakonec ještě neublížilo.