Evelin99

Proč nemůžu zapnout svůj mobil?

Dobrý den! Mám mobil Samsung Galaxy S III mini. Včera jsem potřebovala vyměnit sim kartu, ale po výměně jsem ho chtěla zapnout až dnes. Mobil však na nic nereaguje, zkoušela jsem ho dát i na nabíječku, ale také nic. Předem děkuji za užitečné odpovědi!

Odpovědi
Zbynas

Zkontrolujte, zda-li je správně vložená baterie. Zkuste zapnout mobil bez SIM karty. Nedostala se do mobilu nějaká tekutina?

gecco

Máš to rozbitý…
😉
Zkontroluj si

  • správné vložení baterie
  • zda nejsou poškozeny nebo znečištěny kontakty na bat i telefonu
  • nech mobil na nabíječce cca půl hodiny a pak jej teprve zkus zapnout

lexx

vlož zkusmo jinou kartu a lokalizuj místo závady