Elfka Andy

Proč nemůžu odpovídat?

Teď jsem si četla nějaké otázky, chtěla jsem na ně odpovědět, ale vůbec tam nemám tlačítko „odpovědět“. Jsem tu nová, nechápu to, co se stalo?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud jsi „registrovaná“ tak jen 5 otázek a 5 odpovědí denně : 🙂
http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

Další odpovědi
ReHu

Možná jsi překročila limit.
Četla jsi pravidla ? 🙂

anonym

mojitek

anebo otázka je už -uzamčena- a můžeš jenom vložit příspěvek do diskuze,ne odpovídat tam kde se to hodnotí

mojitek

anebo otázka je už -uzamčena- a můžeš jenom vložit příspěvek do diskuze,ne odpovídat tam kde se to hodnotí