Proč nemůžu nominovat tázajícího ?

To mám také za trest?

Kategorie uživatelů Stříbrný a Zlatý má navíc práva pro úpravy vybraného obsahu (nahlášený závadný obsah se automaticky nezobrazuje a možnost nominovat užitečné odpovědi).

Nejlepší odpověď
anonym

Nominace existuje výhradně u odpovědí, takže otázky nominovat logicky nelze.
Nápověda to uvádí dostatečně jasně, viz:

Jak ohodnotit uživatele:
Přijde vám OTÁZKA zajímavá a mohla by být přínosná i pro jiné uživatele? – Označte ji hvězdičkou. Nejen že ji uvidíte ve svých užitečných otázkách, ale také odměníte autora bodem.
Přijde vám přínosná a zajímavá ODPVĚĎ? – Dejte jí palec a odměníte autora jedním bodem. Odpověď s nejvíce palci se zařadí na první místo k otázce jako nejlepší.
UŽITEČNÁ ODPOVĚĎ – zlatí a stříbrní uživatelé mají navíc možnost nominovat ODPOVĚĎ jako užitečnou. Odpověď s nejvíce nominacemi se vyhodnotí jako užitečná ve chvíli uzamknutí otázky a autor je odměněn pěti body.
Administrátor může označit užitečnou okamžitě. Užitečné odpovědi by měly splňovat kritéria pro kvalitní příspěvek jako je správnost a úplnost informací.
Doplňuji:
Tato úprava platí už od nového programu (tedy od 3/2012), takže uniká nejen rubrika Aktuality, ale i otázka samotná, když odpověď je přímo na tomto webu.

led

Dr.Axl síce podal krásne vysvetlenie bodovania, ale…
zabudol, zjavne nedopatrením u tak vážneho človeka, odpovedať na otázku (čo často kritizuje):
„Proč nemůžu nominovat tázajícího ?
To mám také za trest?“

Dr.Axl, nečiň to, čo kritizuješ u druhých, lebo budú kritizovať teba!

anonym

Pokud by odpověď nebyla relevantní, zřejmě by neobdržela souhlasné palce.

anonym

ad led, odpověď je jasná z 1. odstavce – nominovat nelze, neb tato funkcionalita v programu chybí. Když něco není, nedá se to ani aplikovat.
Buď špatně čteš, nebo hledáš mouchy tam, kde nejsou (pokud v tom není nějaký nejasný osobní podtext) – obdobně jako zcela scestný příspěvek u styčného důstojníka, kdes jako jediná reagovala na skrytou provokaci, navíc nepravdivým závěrem.
Původní znění bylo o skupině uživatelů a jejicj vzájemné komunikaci ve stylu konferenčních a oběžníkových relací či formou „styčných důstojníků“ . (tzv. přenesený význam).
Jestliže jsi sama prohlásila, že diskuzi uzavíráš, v okamžiku, kdy se jednostranně domníváš, že pokračování postrádá další smysl (ač pravý důvod byl, žes nedokázala odůvodnit svá vlastní tvrzení), měla by ses toho držet a ne pokračovat ve zkreslování zjevných faktů a popouzení „jinými prostředky“.
Nějak jsi opominula fakt, že jsem jediný věcně a jasně reagoval otevřenou odpovědí, na rozdíl od matoucích dohadů v této diskuzi.
Tady ti nevadí nepřesné a nesprávné reakce? Pak je to jen důkaz neobjektivní podjatosti.
Kromě toho opětovaně tvůj příspěvek nijak neodpovídá na otázku, kdy vzkazy osobního charakteru nepatří na tyto stránky a jsou pro ně vyhrazeny jiné funkce webu.
Takže tvé připomenutí a'la „Zameť si před vlastním prahem“, je případné, jen se ti nechtěně obrátilo na příspěvek tebe samotné.

led

k styčnému dôstojníkovi
"obdobně jako zcela scestný příspěvek u styčného důstojníka, kdes jako jediná reagovala na skrytou provokaci, navíc nepravdivým závěrem. " chceš povedať, že odišiel do civilu? Si trapný

anonym

Utíkáš od své výtky, že jsem neodpověděl, což jsem ti právě vyvrátil a proč nejsi stejně kritická k evideně nesouvisejícím sousedním příspěvkům!
Trapnost je, když někomu dojdou argumenty, že jen uráží. Škoda, donedávna jsi ještě dokázala polemizovat korektně a na úrovni. beer ti jasně uvedl, že se používá i přeneseně v profesních oblastech. Pokud nechceš rozumět jasným slovům, je těžké něco vysvětlovat.
Nyní se sama podílíš na obsahu úsloví, že se úroveň řítí k řiti. Píšeš lži a při přistižení se ani nezačervenáš. Opakovaně se snižuješ k osobním napadáním mimo téma otázek.
(Zameť si a pak okřikuj – tvým slovníkem, hraješ si na četníka).

led

Už si konečne pochopil, ako je ľuďom, ktorých ty kritizuješ?

Drap

Nevím jak to funguje, ale třeba si někteří nezaslouží aby byli nominováni

Andělé

Drape,už se mi několikrát stalo,že jsem chtěla někoho nominovat,kdo už nominaci měl,ale ode mě to nešlo. Někdy to jde v pohodě,někdy ne,nerozumím proč.

annas

Domnívám se, že taková možnost neexistuje.

anonym

annas,asi,určitě máš pravdu.To bude asi tím hnutí mé žlučí! 😁

Andělé

Mně už se také občas stalo,že jsem nemohla nominovat,nechá­pu,proč to někdy nejde.