Proč nemůžu nikde spát,bojím se,musím být pořád jen doma,Když mám někde spát nejde to,čím to je? a co stím?

prosím o rychlou odpověd,mám jet s babičkou na dovolenou,:(

Nejlepší odpověď
vecernice

To se stává i dospělákům a ne jen dětem.Když jsem jela v páté třídě na měsíc do ozdravovny,tak jsem první týden taky skoro nespala.Musíš trénovat a ne jen myslet ,že už zase nebudeš spát.Není se čeho bát.Budeš tam přece s babičkou.Do­volenou,nebo prázdniny je třeba si užít a v noci si o ní nechat zdát.Existují tábory pro děti,kdy si je rodiče mohou na noc brát domů.Předpokládám že už nejsi žádný mrně.Já když tedˇ někam jedu,tak se většinou převaluju první noc a pak už je to dobrý.Ne nadarmo se říká,že všude dobře,doma nejlíp.