zelí

Proč nemůžu nikde najít Glock 18 na prodej?

Už ho nevyrábí nebo ho nelze koupit, protože umí střílet „full auto“?

Jugar: Nemyslíš, že googlu jsem se ptal jako prvního? Nechci kuličkovku a chci Glock 18. Ano najde ti to na prodej spoustu Glocků. 17, 19, 23, 38 a další, ale mě zajímá Glock 18 a toho nikde nemají, zajímá mě proč.

Odpovědi
anonym

Je tohle ono?
http://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=Gloc­k%2018
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=Glock+18+pro­dej
Já jsem ti taky napsal,jen jestli to není ono.
Tak se zeptej u výrobce,to si snad najdeš sám.

setapouch

Tipuju, že to bude opravdu tím, že je to samočinná zbraň, čili u nás kat. A, na výjimku PČR. A počet těch výjimek v řadách fyzických osob bys spočítal na prstech truhláře.

honza19hk

bez povolení potřebného k používání automatických zbraní ji nekoupíš.Proto není taky moc v nabídce jelikož ji kupuje velmi málo lidí, to ale neznamená že se koupit nedá.ale nejspíš leda v kamenné prodejně. Kulomet nebo samopal taky nekoupíš v eshopu.

anonym

Zelí- 😁