Ganymede

Proc nemuzu nabit mobil?

Ahoj mam mobil Acer liquid z520 a nejde nabit, tak jsem koupila novou baterku a je to to same, ukazuje ze se nabiji ale pritom se v nabijecce vybiji. Uz nema zaruku je rootli a nabijeckou to neni ty funguji u jineho mobilu obe.

Teď se mi úplně v pohodě nabiji v notebooku, já to teda nechápu :D Vysvětlí mi to někdo?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Protože to může být i telefonem, který řídí nabíjení. V servisu ti však řeknou víc.

V ntb ano, takže kabel je ok, telefon je taky ok, v pr… je zdroj-nabíječka.

Další odpovědi
Roman71

S největší pravděpodobností je vadný nabíjecí konektor v telefonu (utržené piny od plošného spoje). To se stává často a reklamace se na to nevztahují.

anonym

Je rozbitý.

Tw!st

To protože to je Acer

iceT

Mě se stalo asi toto. V telefonu jsem měla SD kartu, telefon klekl a nešel nabíjet, pořád ukazoval 1% nabití a nešel zapnout. Kluci v servisu zjistili, že problém udělala právě ta SD karta, zkratovala nebo co. Po vyjmutí SD karty bylo všechno dobrý, telefon zas nabíjet šel.

Roman71

Jestli to tak najednou (po připojení k notebooku) začalo nabíjet, stálo by za to zapojit měřící přístroje a najít pravou příčinu problému :)