ThePonti

Proč nemůžu na YouTube změnit kvalitu videa?

Vždy když si pustím nějaké video a změním u něj kvalitu(třeba na 720p), automaticky se změní kvalita na 240p a místo videa je jen černá obrazovka. Používám nejnovější Chrome a Flash. Na internetu jsem nic nenašel, a do YT psát nemůžu, můj partnerský účet nepodporuje přímou e-mailovou komunikaci. Díky za případné vyřešení.
Doplňuji:
EDIT: Tak rychlostí to není, 60 Mb/s, a navíc kdyby to bylo připojením tak by to video asi na těch 240p jelo, ne?

Odpovědi
Jsemtady

Jde jen o rychlost pripojeni. Pokud mate pomale, tak se vam to pusti jen v malem rozliseni. Mozna ze nemate tak velkou uhlopricku displeje, nebo nedostatek pameti. To muze bejt cokoliv.