Larissa

Proč nemůžu hrát?

Ahoj, občas se nudím a jdu na superhry…

Nedávno jsem si pořídila nový počítač a když jsem na té hře, nemůžu ovládat. Jedu vrtulníkem, ale nedokaži, aby se vznesl… Vím, že mi asi chybí nějaký program, ale nevím který… Nevíte to vy?
Doplňuji:
Tak jinak…
Tu hru jsem hrála už ve škole, takže mnou to opravdu nebude…

Když hra nereaguje na klávesnici není to chyba toho, kdo hru ovládá…

Takže mi neříkejte, že jsem neschopná a tak blbá, že ani neumím zmáčknout klávesnici!

Nejlepší odpověď
chudst

A ostatni hry vam jedou? Divala jste se do manualu, jak ovladat ten dany vrtulnik? Nemate treba malo paliva ci ja nevim co?

Další odpovědi
Ella

to nebude počítačem :D spíš je problém mezi počítačem a židlí…

Pokud se ti hra spustí, tak je všechno v pořádku, jediné, co by ti mohlo chybět je flash player, ale jelikož hra jede, tak ten tam je.
Přečti si návod ke hře, protože je to jedině tvoje chyba, že vrtulník nevzlétne…

simsalabim

A není to 3D hra? Pokud ano, tak ti nejspíš chybí shockwave player. Napiš mi prosím (do diskuze) název té hry.