Bezradná

Proč nemůžeme v bytech pěstovat rostliny mírného pásu, např. kopretiny?

Doplňuji:
No nějak to nejde, je to moje otázka k maturitě :)

Odpovědi
gecco

Proč bychom nemohli???
:-O
Doplňuji:
😉
Aha…
😉

Tak si zjisti, jaké jsou ´životní potřeby´ kopretin a podumej, které v bytě nedokážeš zajistit…
A ještě si definuj byt – je-li to třeba zimní zahrada, ´střešní byt´ (moderně se mu říká „penthouse“), průměrný panelákový byt a nebo ´kobka´ v suterénu…
😉
Myslím, že otázka je směřována právě k tomu, jaké podmínky ty které rostliny potřebují a jaké panují v našich průměrných bytech…