Lorrien

Proč nemůžeme „oddělat“ svůj palec pro odpovědi nebo otázky?

Když rozkliknu otázku, na níž znám odpověď a vidím, že už ji tam někdo napsal, automaticky mu/jí udělím svůj palec.
Jenže pak tam třeba doplní nějakou s prominutím blbost, s níž já absolutně nesouhlasím, ale palec už nejde oddělat.
Proč, proč, proč?
Předem děkuji za vysvětlení.

Nejlepší odpověď
briketka10

dřív se odpověď doplňovala hned
a nedalo se s ní nic dělat, jako teď
asi tak ☹
Doplňuji:
žádné Doplňuji
tam nebylo !!

Další odpovědi
annas

V minulosti šla odpověď opravit, než dostala bod.

Opět nevýhoda. Někteří jedinci toho využívali, když si uvědomili, že jejich odpověď je chybná, smazali ji a napsali správně.

Pak ze sebe dělali machra. Bylo to typické pro jednoho uživatele. Dotyčný měl rád pravdu, proto ji upravoval podle sebe.

Nechce se mě hledat, abych mohla vložit odkazy. Původní odpověď je okopírovaná v diskuzi,nová odpověď upravená s připomínkou a s podivem, proč je špatně.

Doplňuji:
Samozřejmě palec zůstane. Nejhorší je, že někdo dá palec za první část odpovědí a s doplněním nesouhlasí, případně je už nečte. Toho se dá snadno zneužít … .

Občas jsem napsala do diskuze, že s dodatkem nesouhlasím, někdy dám i palec nedopatřením. Zatím nelze změnit.

Drap

Protože tak jsou nastavena pravidla těchto stránek.

badisko

na to se zeptej povolanejsich … my jsme jen mali pani zde je kontakt … info@odpovedi.cz a zde Tel: +420 493 314 011 a bud tvrda nebou oni jsou nekdy natvrdli a E-meil musis poslat alespon 2× nez se rozhoupou … my jsme jen uzivatele techto stanek nas tady prece nepotrebujou…tak s nama v urictych situacich nemusi komunovat …

zjentek

protože bys z těch, co tě opalcovali, nemohla udělat idioty a to by tady byla potom nuda, když vezmeme v potaz, na čem vlastně tyhle stránky stojí

anonym

Svúj názor můžeš dát ještě do diskuze 🙂

JuddH

Možná kvůli bodům?

anonym

Nojo, děvče, co jednou peklo zchvátí, víckrát nenavrátí. Stejně nejde vracet své rozhodnutí.
Je tu jeden uživatel, který s železnou pravidelností ze svých otázek vyráběl takové hrůzostrašnosti, že dát mu bod bylo skutečně o riziku naběhnout si na vlastní naivitu. Takže nezbylo, než se poučit. Gumu nemáme, tak se prostě mrkni na to, zda takový tazatel provádí častěji doplňování, které ti následně vadí a nepalcuj ho. Jinak je tu takové riziko samozřejmě pokaždé, když při hodnocení příspěvek ještě nemá doplnění, ale to bych až natolik úzkostlivě neřešila. Buď si jistá, že v tom rozhodně nejsi sama.
Buď s palci více šetři (někteří uživatelé beztak ani nepřišli na to, že se dá formou palce poděkovat), nebo se zpátky nevracej a neřeš to.
Jiná rada na to není.
Až admini vymyslí, jak tady za některé zhovadilosti udělovat místo palce facku, to si teprve užijeme.

Lorrien

:) Děkuji za Vaše odpovědi.
Já jsem třeba o diskuzích nevěděla dlouho, jsou tam takové malé, nenápadné…

Sůwa

Právě z tohoto důvodu raději vkládám doplnění do diskuze. Já tu nejsem proto, abych z někoho dělala idiota ( pokud ho ze sebe nedělá sám ) 🙂

badisko

Bohove Samba je z5 vitej ..uz tady zacinala byt nuda …

badisko

samba ..haha …presne toto jsem myslel…

anonym

milý badisko, ano, přesně sem můžeš přidat, co jn chceš, proto tuhle kravinu píšeš,ne? Mě se líbí to tvé vtipné „z5“…nejsem „z5“, jsem tady tak třikrát do týdne na pár minut, nemám čas tady trčet hodiny jako ty, já musím makat chlapečku, pak rodina a přátele a pak, když mi zbyde čas tak tohle, tak to tak neprožívej, možná by ti taky víc prospělo, kdybys míň rejpal a víc třeba sportoval, nebo tak něco, přátele, atd…co? Hmmm…:-))) A mě dej laskavě pokoj, nestarej se, jestli tady jsem, nebo ne, jinými slovy…vlez mi na záda, ano?? Děkuju ti 😁