baryyk500

proč nemohu usnout?

ahoj už asi paty den nemuzu spát nejsem unavená ani ospala prostě nic čím to je?a co mám dělat?

Nejlepší odpověď
badisko

Zacni sportovat …pamahej mame v domacnosti jdi na delsi prochazku …proste se unav nejakou aktivitou…

Další odpovědi
marci1

Je to změnou režimu. Chybí Ti škola. Příští týden se to zlepší, uvidíš.

Kelt

Volnost, změna režimu, hodně odpočinu, má vliv na organizmus. Vyvíjíte málo aktivity, nejste unaveni, proto se necítíne ospalá.

Krakis

A trápí tě něco?

Luciet

Vyzkoušejte malou hrst vlašských ořechů či mandlí před spaním.