adamvosvrda1

Proč nemohu používat vatové tyčinky do uší?

Určitě to znáte a používáte. Kupujete si vatové tyčinky na čištění uší, ale na obalu je přísný zákaz… Čím to je pode vás?

Nejlepší odpověď
marci1

Vatové tyčinky se používají pouze na čištění venkovní části ucha. 🙂
Více ve zdroji: http://www.ra­dynapady.cz/po-precteni-tohoto-clanku-si-jiz-nikdy-nedate-do-ucha-vatove-tycinky/

Další odpovědi
Drap

Používat klidně můžeš, ale ucho tím pořádně nevyčistíš a je to i dost nebezpečné.

bububabu

Léta používáme vatové tyčinky a bez problému.