Dahlia

Proč nemohu otevřít web tv Markíza, dosud ok, jiné www stránky jsou bez problému. Může mi prosím někdo poradit ? Dík.

Doplňuji:
Díky Rynku za rychlou odpověď, ale bohužel to nejde.Mám obavy, že je závada někde v bytě.Nedávno jsem si přehrávala CD v PC a když se zaseklo a snažila jsem se to spravit, tak mě napadlo (nevím proč) zkusit tu Markízu a ona v pohodě naběhla. Ještě dodám, že při tom mém „zápase“ s CD trochu rachotila kazeta vedle ve videopřístroji. Když ale CD nešlo zastavit, tak jsem restartovala počítač a Markíza opět nejde. Nechápu, jak to může souviset, ale takto se stalo. Mohu to nějak sama vyřešit? Díky.

Nejlepší odpověď
rynek878

tady jsem ho otevřel:

Zdroj: http://www.mar­kiza.sk/uvod

Další odpovědi
led

skúste si skontrolovať, či máte FlashPlayer v prehliadači povolený.
Ináč ide v pohode otvárať