nenene100

Proč nemohu odpovídat na otázky?

Před chvíli to ještě šlo, teď když otevřu otázku, tak tam mám jen možnost diskuze, ale odpovědět nemohu.
Odhlásila jsem se a přihlásila a ani tak tam možnost odpovědět nemám.
Proč?
Dík Lamalam.

Chápu li to dobře, tak jednomu uživateli se může dát 25 palců nahoru a 25 ohodnocených otázek? Já tu někde četla limit 5, tak jsem teď z toho zmatená.
Nebo co znamená ten poslední řádek v tabulce?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Prostuduj nápovědu http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani, zejména oddíl o denních limitech.

Lamalam

Poslední řádek určuje, kolik toho může jeden oživatel dostat dohromady od všech ostatních. Pro udělování stále platí limit 5. Alespoň tak to chápu já.