SajmonModer

Proč nemohu hodnotit otázky?

Když kliknu na tu žlutou hvězdičku, napíše mi to toto: Nelze hodnotit

Pravděpodobně Vám byl podvržen odkaz pro hodnocení. Pokud se domníváte, že se jedná o chybu, napište zprávu na info@odpovedi.cz.

Nejlepší odpověď
kropitko

Proč nemůžete používat ten modrý nesmysl nahoře???

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=Pro%C4%8D+ne­mohu+hodnotit+ot%C3%A1­zky%3F&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
sara-sara

Taky se mi to stává. Rozklikni otázku, pak to půjde :)