irij

Proč nemohu dále pracovat s prezentací v Power Pointu?

Proč nemohu dále pracovat v Pinnaclu 12 s prezentací vytvořenou v Power Pointu? Jak to vyřešit?

Nejlepší odpověď
mosoj

Protože to Microsoft nechce.

S kompletní prezentací pracovat nelze ani nechápu jaký by to mělo význam.
Ale s jednotlivými obrázky, videi a zvukem lze pracovat v čemkoliv. Stačí si obrázek, video, nebo zvuk vyjmout, upravit a opět vložit. Samozřejmě musí být zachována kompatibilita formátů které je Pover point ochotný přijmout. U zvuku je to třeba WAW a pod.