Proč nemohu číst cizí zprávy od uživatelů?

Napsala mi jedna tazatelka zprávu a to se mi zobrazilo i na mailu,
avšak po přihláení na poradnu se mi objevilo toto:
proč je tomu tak?v nastavení profilu nemám nic změněno a předchozí zprávy jsem normáloně četl.
Děkuji za vysvětlení
http://tinypic­.com/r/348k0lv/8
Jugar

Odpovědi
led

Takúto otázku adresujte adminovi info@odpovedi.cz jedine on by vám mohol vysvetliť váš problém.
Dohady: možno ste omylom spravili chybu pri prihlasovaní, či pri otváraní pošty ste omylom klikli na meno užívateľa

Zbynas

Nejsem si jist, nemůže to být tím, že má daný uživatel privátní účet?