Adamos00

Proč nemám chuť na slané?

Už od mala sem měl raději sůl a slaná jídla, slané mi chutná mnohem více než sladké, proto mám vždy v práci také slanou svačinu (výjimečně něco sladkého), jenže včera sem na to slané vůbec neměl chuť a měl sem chuť na sladké… dneska už je to normální, nevíte, čím to bylo? : D

Odpovědi
Drap

To už se tak stává, že někdy má člověk chuť na slané, jindy na sladké a někdy třeba na kyselé. Nepřipadá mi to ničím zvláštní ani vyjímečné.

dalid

Myslím,že si tehotny. Radšej si urob test ;)